Догляд за газоном

Команда «Landscape Technologies» («Ландшафтні Технології») пропонує професійну програму з обслуговування та створення посівного і рулонного газону з використанням передових технологій. Якщо Ви бажаєте, щоб Ваша ділянка стала по-справжньому гармонійною, довірте цю місію фахівцям «Landscape Technologies» («Ландшафтні Технології»)!

Чому Вам потрібен професійний підхід по догляду за газоном від експертів «Landscape Technologies»?

Догляд за газоном – це важливий комплекс агротехнічних заходів щодо створення оптимальних умов для росту і розвитку газонних трав. При неправильному догляді газон втрачає свою декоративність, знижується його стійкість до механічних навантажень і, відповідно, термін експлуатації.

Скошування і полив – не єдині складові, спрямовані на підвищення естетичних особливостей і характеристик життєздатності газону. правильне планування території – є основною складовою здорового газону.

«Landscape Technologies» («Ландшафтні Технології») пропонує професійну програму з обслуговування та створення посівного, а також рулонного газону, яка починається з досконального вивчення особливостей ділянки і ретельної підготовки ґрунту під посів або укладку рулонного газону, включаючи установку дренажних систем, комплексне лабораторне дослідження грунту і посів високоякісним насінням.

Наші фахівці будуть приділяти потрібну увагу окремому рослинному організму, а не просто всьому газону в цілому. У спектр наших послуг включені всі практичні види обробки дернини, які здатні забезпечити оптимальний водний і повітряний баланс, а також інтенсифікацію життєдіяльності рослин. Всі роботи припускають використання лише новітнього обладнання, інноваційних технологій та високоякісної продукції. Догляд за газоном навесні і восени мають значні відмінності, тому програми по догляду розробляються з обов'язковим урахуванням життєвого циклу газонних трав:

  • Постійне знищення бур'янів всіх видів, захист від шкідників і хвороб;
  • Періодична підгодівля травостою різними видами мінеральних добрив;
  • Своєчасне і ретельне зрошення газону;
  • Періодичне скошування травостою;
  • Аерація газону;
  • Мульчування, піскуваня;
  • Комплексний догляд за газоном після зими: скарифікація і вертикуляція газону, підсівши, ренноваційні роботи.