Обрізка дерев

Обрізка дерев: Обрізка дерев
Обрізка дерев: Обрізка дерев
Обрізка дерев: Обрізка дерев
Обрізка дерев: Обрізка дерев

Чимало садівників-ентузіастів нехтують щорічним формуванням плодових і декоративних дерев і чагарників, хоча воно є одним з найважливіших агротехнічних елементів. Без підготовки та обрізки, плодові та декоративні рослини не зможуть розвивати правильну форму і привабливий зовнішній вигляд. Правильна обрізка дерев дасть Вам високий урожай набагато швидше, до того ж живуть такі дерева значно довше.

Основна мета обрізки сформувати міцну основу дерева, стовбур певної висоти і крону з рівномірно розташованих гілок. Неправильно сформовані дерева, як правило, мають вертикальні кути розгалуження, які у плодових дерев можуть призводити до серйозних поломок гілок при великому навантаженні плодів. Це значно знижує врожайність і може значно зменшити тривалість життя дерева. Інша мета щорічної обрізки – видалити мертві, хворі або зламані гілки. Також кронування дерев дозволяє оптимізувати поглинання сонячного світла.

Плодовим і декоративним деревам в різному віці необхідний той чи інший вид обрізки: омолоджуюча, санітарна, формуюча обрізка, обрізка на плодоношення і т.д.

Наукові дослідження та багаторічна практика свідчать, що формування дерев і чагарників є одним з основних заходів вирощування рослин, але ні як не компенсує недолік або відсутність харчування, поливу, світлових умов. В свою чергу, обрізку не може замінити будь-який інший агротехнічний прийом.

Визначитися з видом обрізки і якісно провести обрізку дерев у саду Вам допоможуть наші фахівці. Для нас даний вид послуг вже не перший рік є професійним видом діяльності.