Проектування

Ви довірили дизайн Вашої ділянки команді «Landscape Technologies», і це означає, що Ви станете власником Проекту, який є втіленням клопіткої праці професіоналів своєї справи, інноваційних ідей та повної відсутності шаблонності.

Дизайн ландшафту – безумовно, робота творча, і кінцевою метою нашої команди, насамперед, є створення вражаючого і якісного проекту. Для фахівців «Landscape Technologies» («Ландшафтні Технології») пріоритетним є розвиток дизайнерських проектів, покликаних поєднати в собі естетику та функціональність. Унікальність та успіх реалізації Вашого з нами проекту полягає в розумному плануванні та бездоганній якості його розробки. Грамотно виконаний ландшафтний проект дозволяє створити повне уявлення про те, як виглядатиме ділянка після благоустрою, виявити естетику пластики рельєфу, оцінити обсяг необхідних фінансових затрат, оптимізувати процес робіт, а також допоможе звести до мінімуму безліч помилок і що найбільш важливо – непотрібних грошових трат.

Вже починаючи роботу над проектом, наші експерти бачать його в розвитку. Ми намагаємося зрозуміти, в чому саме потребують наші клієнти, і якої мети хочуть досягти.

Фахівці «Landscape Technologies» («Ландшафтні Технології») знають, що присадибна ділянка повинна відображати індивідуальність свого власника. Ландшафтне проектування, виконане професійно і з душею, – запорука успіху очікуваного кінцевого результату. Дизайнерські рішення повинні бути не лише красиві, оригінальні та функціональні, а також гармонійно і грамотно стилізовані.

Ландшафтному проекту ділянки передують передпроектні дослідження. Ми намагаємося зібрати максимально повну інформацію щодо екологічних особливостей ділянки – орієнтованість по сторонах світу, роза вітрів на ділянці, визначення грунтових показників, гідрологічні особливості ділянки, рельєф ділянки, що надалі окреслить вектор правильного руху на шляху до успішного раціональному проекту.

Команда «Landscape Technologies» («Ландшафтні Технології») надасть Вам розширений ландшафтний проект, що включає в себе стандартний ландшафтний проект і додаткові робочі креслення:

– План системи освітлення

– План дощового стоку

– План дренажної системи

– План автоматичної системи поливу

– План вертикального планування

– Баланс території

Ви придбали нову ділянку і бажаєте її облагородити? Або, можливо, Вам потрібне доопрацювання нових елементів ландшафтного дизайну? Звертайтеся в компанію «Landscape Technologies» («Ландшафтні Технології») – наша команда зробить все можливе, щоб Ваш ландшафт став, у своєму роді, маленьким витвором мистецтва, покликаним створювати настрій, викликаючи позитивні емоції і прагнення до подальшої співпраці!