Ландшафтне освітлення

Екстер'єрні майданчики, безсумнівно, передбачають встановлення освітлення. Проектування ландшафтного освітлення пов'язано не лише з метою безпеки, головне – це створення воістину фантастичного ефекту. Ефектне декоративне освітлення допоможе підвищити естетичні властивості та підкреслити індивідуальність ландшафту у вечірній час доби, візуально розширити межі території, створюючи різні, найнеймовірніші світлові ілюзії. Інноваційні рішення освітлення також накладають відбиток на тенденцію до створення житлового простору в зеленій кімнаті. Вечорами дерева занурюються в особливий світ, який створює настрій, – чарівна картина. Створіть приємну атмосферу за допомогою ландшафтного освітлення – нехай Ваш куточок виділиться серед інших.

Враховуючи Ваші побажання, команда «Landscape Technologies» («Ландшафтні Технології») допоможе створити на Вашій ділянці приглушене освітлення, яке сформує комфортну атмосферу в нічний час доби, зробить яскраве підсвічування зони паркінгу, оформить блискучими вогнями зону відпочинку, ротонду або терасу. Штучне освітлення дозволить виділити в темряві обриси сходинок, фасаду будівель, водойми, доріжки та альтанки, а також розставити світлові акценти на ділянці, в парку або саду.

Дизайнери компанії «Landscape Technologies» («Ландшафтні Технології») керуються принципом використання лише інноваційних та високоякісних засобів екстер'єрної освітлювальної техніки провідних світових компаній, тому ми можемо гарантувати тривалий термін їх експлуатації. Багато колекцій витримані в єдиному стилі і представлені як прожекторами, так і садовими світильниками. Підбір та розміщення екстер'єрних світильників суворо контролюються ландшафтними дизайнерами нашої компанії. Для нас пріоритетно створити хороший огляд території, при цьому ефектно підкресливши окремі ландшафтні об'єкти – «зелені» композиції, скульптури, фасади будівель. Наші фахівці пропонують Вам наступні послуги ландшафтного освітлення:

– Загальне функціональне освітлення ділянки;

– Маркувальне освітлення доріжок;

– Освітлення фасадів будівель;

– Світлове оформлення сходинок і підйомів;

– Освітлення водойм, фонтанів та басейнів;

– Світлодизайн саду;

– Акцентне освітлення малих архітектурних форм.

Грамотне проектування – ось з чого ми починаємо роботу по ландшафтному освітленню. Висота дерев, їх форма і світло поглинання крон, фізичні параметри архітектурних споруд, ширина і довжина доріжок, загальна площа садової або паркової зони ділянки обов'язково повинні бути враховані фахівцями. Тільки з урахуванням цих нюансів підбираються джерела світла, їх потужність і спрямованість світлового потоку.

В залежності від кількості та специфіки освітлювальних елементів ландшафтне освітлення буває досить складним. Практичні завдання по садовому освітленню ми рекомендуємо довіряти виключно фахівцям з ландшафтного дизайну. Хаотичне розміщення ліхтарів по ділянці – метод істинних дилетантів, що не має нічого спільного з ландшафтним дизайном.

Компанія «Landscape Technologies» («Ландшафтні Технології») пропонує професійні послуги з проектування, постачання та монтажу освітлювального обладнання для освітлення ділянки. Ландшафтне освітлення – це мистецтво, ось чому до реалізації проектів світлодизайну ми завжди підходимо творчо і з душею, намагаючись знайти унікальні рішення, які додадуть неперевершений вигляд Вашому ландшафту в вечірній та нічний час доби.

Захоплююча і складна робота з ландшафтного освітлення повністю виправдає себе лише в тому випадку, коли її виконують професіонали. Якщо Ви бажаєте, щоб Ваш ділянка стала по-справжньому гармонійною, довірте цю місію фахівцям «Landscape Technologies» («Ландшафтні Технології»)!