Лабораторні дослідження

Робота команди «Landscape Technologies» («Ландшафтні Технології») завжди націлена на реалізацію успішного проекту, що відповідає найвищим вимогам Замовника. Для нас важливі не лише професійне зростання та стійкість на ринку ландшафтних послуг. Для нас пріоритетні Ваші хороші відгуки, які є запорукою процвітання нашої компанії. Тому ми невідступно слідуємо правилам, які є фундаментальною основою успішного бізнесу:

– Досконально готуємо і плануємо проект;

– Враховуємо можливі ризики;

– Вдосконалюємо систему досліджень та аналізу;

– Ставимо акцент на якість.

Проектування ділянки має починатися з комплексу попередніх досліджень. Це аналіз навколишнього ландшафту, гідрологічних особливостей території, оцінка оточуючих будівель і споруд на предмет візуальної екології. Якщо Ваша ділянка знаходиться в лісі або це старе дачне місце, необхідно оцінити стан всіх існуючих на ділянці дерев і чагарників.

Лабораторне дослідження фізичних і агрохімічних властивостей ґрунтів і води має особливе значення в ландшафтному проектуванні.

Для проведення аналізів грунту і води компанія «Landscape Technologies» («Ландшафтні Технології») користується послугами акредитованої лабораторії та фахівців-екологів, оскільки результати досліджень не тільки є основою для вибору стильового рішення проекту, а також мають принципове фінансове та правове значення для нашого Замовника. Саме від точності досліджень і їх грамотної інтерпретації залежить якісна реалізація проекту.

На основі попередніх досліджень відповідно до вибраного стилю складається технічне завдання на ландшафтне проектування ділянки.

Лабораторія володіє необхідним комплексом сучасного обладнання та приладів для визначення фізичних, механічних, корозійних властивостей ґрунтів, а також хімічного аналізу води і водної витяжки при проведенні інженерно-геологічних вишукувань. Технічне забезпечення і штат кваліфікованих фахівців є гарантією якості проведених досліджень.

Приступаючи до освоєння ділянки, необхідно визначити, до якого типу відноситься грунт ділянки. Це важливо для вирішення практичних завдань, так як кожен тип ґрунту характеризується певними властивостями. За цими властивостям оцінюється його вологонасичення, придатність для землеробства, намічаються способи його поліпшення (окультурення).

Агрохімічний аналіз грунтів дозволяє:

– Оцінити забезпеченість рослин елементами живлення і, отже, визначити потребу в добривах;

– Здійснити моніторинг родючості;

– Вивчити властивості ґрунтів, які визначають принципові положення застосування добрив, визначити поглинальну здатність, реакцію грунтового середовища і буферність (тобто здатність протистояти зміні реакції), засоленість і т.д .;

– Виявити зміни вмісту поживних речовин у грунті та їх доступності рослинами залежно від прийомів обробітку та застосування добрив.

Аналітична лабораторія перевіряє склад поливної води та відповідність його агрономічних критеріям якості відповідно до вимог «ДСТУ 2730-94 Якість природної води для зрошення». Агрономічні критерії визначають придатність води для системи автоматичного поливу, оскільки якість зрошувальної води робить істотний вплив на функціонування, технічний стан і довговічність системи крапельного зрошення

В лабораторії виконуються наступні аналізи: загальна мінералізація, рН, вміст кальцію, магнію, натрію, калію, бікарбонатів, карбонатів, хлоридів, сульфатів. Експрес показником, який характеризує загальну мінералізацію води, служить електропровідність.

Знання та досвід співробітників «Landscape Technologies» («Ландшафтні Технології») є гарантією високоякісних досліджень, що дозволяє об'єктивно оцінювати й прогнозувати спільну роботу, беручи в результаті найбільш економічні і раціональні для Замовника проектні рішення.