Штучні водойми

Водна стихія – величезна область для фантазії, тому Ви можете придумати водойму своєї мрії, а співробітники компанії «Landscape Technologies» («Ландшафтні Технології») допоможуть Вам у реалізації. Ми займаємось реалізацією та розробкою проектів з будівництва водойми будь-якого призначення в різних цінових категоріях. Ми здійснимо Вашу мрію на професійному рівні!

Декоративна водойма дарує естетичну насолоду та створює особливий мікроклімат на Вашій ділянці. Завдяки підвищенню вологості, температура біля водойми падає, що особливо приємно в спекотні літні дні. Штучні водойми можуть стати хорошим рішенням в ландшафтному дизайні, об'єднуючи відразу декілька стильових зон саду, створюючи відчуття гармонії і унікальності. Воді властиво знімати напругу і втому, викликати позитивний настрій та приємні почуття. Її тиха гладь та зачаровуючий рух – справжня насолода для очей. Чарівна водна гладь ставка, як магічне дзеркало, відображає все навколишнє в іншому вимірі і створює відчуття спокою. А якщо Ви хочете "оживити" ділянку, то в цьому Вам допоможуть фонтани, водоспади, каскади та струмки.

Фахівці «Landscape Technologies» («Ландшафтні Технології») здійснюють будь-які роботи з будівництва водойм і штучних ставків:

  • штучні водойми;
  • ставки для плавання;
  • каскади, струмки;
  • зрошувальні резервуари.

 

Будівництво штучних ставків та декоративних водойм в саду складається з кількох етапів копітких робіт, що включають ескізне проектування, розробку проектної документації, земляні та монтажні роботи, прокладку кабелів, труб, декорування рослинами, камінням та іншими матеріалами. Компанія «Landscape Technologies» («Ландшафтні Технології») пропонує послуги зі стоворення декоративних і функціональних водойм будь-якої складності. Створюючи декоративну водойму ми намагаємося максимально органічно вписати її в існуючий ландшафт. Водоймище оформляється фонтанами, підпірними стінами, рослинами і МАФами. Ми створюємо ставки і водойми, не порушуючи екологічного балансу Вашої ділянки. Будівництво водойм проводиться з використанням тільки інноваційних матеріалів.

Також, ми завжди дбаємо про те, щоб матеріали, що використовуються в будівництві садового водоймища були екологічними, та відповідали найвищим стандартам якості. Вибір матеріалів та технологій для створення водойми дуже широкий: жорсткі готові форми, гнучкі гідроізолюючі покриття, бетон та скловолокно. Наші експерти грамотно підберуть найбільш раціональне рішення саме для Вашого саду.

Загальна естетика декоративного водоймища буде залежати не тільки від форми та розмірів, але і від того, як оформлений його берег. Співробітники «Landscape Technologies» («Ландшафтні Технології») запропонують Вам декілька варіантів декору водойми, таких як мощення доріжок, імітація піщаного або кам'янистого берега, створення штучних газонів та інше.

Якщо у Вас є діти, то інженери і дизайнери «Landscape Technologies» («Ландшафтні Технології») обов'язково це врахують і зроблять водойму безпечною для Вашої родини, а також прорахують вартість догляду та сервісу. Ми враховуємо всі це при створенні штучного ставка, керуючись головним принципом нашої роботи – для нас завжди пріоритетні Ваші побажання і вражаючий якісний результат!