Перевершити Ваші очікування – наша первинна мета

Ваш ландшафт – об'єкт нашої пильної уваги і турботи. Ваш час дорогоцінний, і Ви як ніхто інший знаєте, наскільки важко знайти баланс між професійними зобов'язаннями і суто особистим бажанням підтримувати територію в належному стані. Ми дамо дієву пораду, складемо комплексний проект, що відповідає технічним умовам та співрозмірний з Вашими фінансовими можливостями і відповідно якісно втілимо його в життя. Ми пропонуємо Вам незабутні миті насолоди естетикою вашого газону в обмін на виснажливі години, витрачені на його проектування і обслуговування.

Газон – це жива екосистема, а не лише прекрасний фон для живописного розміщення різноманітних елементів ландшафтного дизайну, або ще кілька плюсів на користь вибору газону при благоустрої територій.

Газони вважаються своєрідними сполучними ланками між елементами штучно створюваного ландшафту. Вони дозволяють не тільки з'єднувати і компонувати, але і розчленовувати ландшафт, надавати йому особливу колоритність і рельєфність.

 Фото полив газону

У сучасній практиці існує кілька варіантів створення газонного покриття: посівний газон, гідро посів та рулонний газон.

Вирощування посівного газону це тривалий і трудомісткий процес. Потрібно декілька сезонів поки новий газон утворить щільну дернину. Як альтернативу можна використовувати вирощений професіоналами готовий рулонний газон. Рулони укладаються в найкоротші терміни і практично відразу придатні для відпочинку та декорування ландшафту. Залежно від призначення, рулонний газон складається з різних сортів газонних трав і має ряд характеристик (зносостійкість, швидкість росту, тіневитривалість та інше).

Готовий газон використовують при створенні зелених галявин, декоративних та спортивних газонів. Вартість такого газону значно вища, але це компенсується за рахунок низки незаперечних переваг:

 • швидка укладка;
 • стійкість до механічних навантажень;
 • високий ступінь декоративності;
 • яскравий насичений колір;
 • густий, з шовковистою фактурою, травостій;
 • зручність при укладанні та транспортуванні;
 • здатність чітко підкреслювати контури ділянки;
 • можливість використання на складних поверхнях, схилах;
 • відсутність бур'янів в перший рік використання;
 • стійкість трави до витоптування, дощів і посухи;
 • короткі терміни відновлювальних робіт після зими.

Компанія «Landscape Technologies» («Ландшафтні Технології») пропонує комплекс послуг по влаштуванню рулонного газону, починаючи з досконального вивчення особливостей ділянки та ретельної підготовки грунту під газон, включаючи встановлення дренажних систем, комплексне лабораторне дослідження грунту і посів високоякісного насіння.

Види газону для різних покриттів

Газон на дачі – необхідна частина декоративного оформлення, яка суттєво перетворить і урізноманітнить вашу ділянку, підкресливши весь її ландшафт. Гарний газон забезпечить затишок і благотворно позначиться на загальному мікрокліматі ділянки.

Для облаштування дачної ділянки можна використовувати посівноий або рулонний газон. Посівний газон створюється шляхом ручного або механічного посіву газонної травосуміші на попередньо підготовлену ділянку. Її необхідно очистити від сміття і бур'янів, ретельно вирівняти і полити, внести добрива. Для отримання якісного газону дуже важливо правильно підібрати трав'яну суміш, що складається з сортів багаторічних злакових трав. Найкращі види трав: тонконіг луговий, райграс пасовищний, костриця червона.

Спортивний газон – це вид газону, який відрізняється особливо високою якістю дернового покриття. Для спортивного газону використовують спеціальні травосуміші з певним підбором сортів трав. Залежно від виду спорту і умов експлуатації, спортивний газон може володіти рядом характеристик: висока стійкість до механічних пошкоджень, стійкість до витоптування, швидкий або повільний ріст трави, стійкість до сонця або тіні, стійкість до низького скошування і т.д.

Універсальний газон – невибагливий, довговічний, декоративний та найбільш поширений вид газонного покриття. Його застосовують при озелененні громадських парків, бульварів, скверів, алей, та на невеликих комерційних та присадибних ділянках. Швидко приживається на новому місці, має високу стійкість до посушливих погодних умов і ідеальну пристосованість до холодної зими. Трав'яні суміші для даного виду газону складають з широколистих злаків з домішкою різних видів тонконогу або вівсяниці.

Посівний та рулонний газон в Києві від компанії «Landscape Technologies»

Ви стали гордим володарем нової земельної ділянки і хочете його облагородити? Компанія «Landscape Technologies» («Ландшафтні Технології») пропонує послуги реалізації комплексних робіт по влаштуванню різних видів газону і має великий досвід по створенню та обслуговування газону на спортивних майданчиках.

Компанія «Landscape Technologies» («Ландшафтні Технології») використовує максимально ефективні рішення при реалізації кожного проекту! Ми враховуємо не тільки ціну і економічні розрахунки, а й естетичну складову, як для окремої композиції, так і для ландшафту в цілому.

Сучасні технології з посіву та підтриманню газону, виключно високоякісна продукція, багаторічний досвід професіоналів – ось основа гідного сервісу, який ми пропонуємо нашим Клієнтам.