Автополив

Приділяйте свій дорогоцінний час лише улюбленим заняттям, замовивши послуги з проектування та монтажу систем автополиву у фахівців компанії «Landscape Technologies»!

Інноваційні технології, покликані поліпшити комфорт і якість нашого побуту, диктують нові правила сучасного життя. Одна з таких технологій – інженерні системи автополиву. Встановивши їх, Ви істотно знизите витрати води і будете лише спостерігати за процесом зрошення Вашого саду з боку, що дозволить заощадити Ваші сили, час і фінанси. Система автополиву просто необхідна, якщо Ви – власник дорогих зелених насаджень, які потребують постійного догляду, – будь то газони, теплиці, велика присадибна ділянка, футбольне поле або поле для гри в гольф.

Автополив газону – це різноманітна і гнучка система, і якщо підійти до процесу її створення креативно, завжди можна підібрати варіант, прийнятний саме для Вас. Грамотне і відповідальне конструювання систем автополиву допоможе Вам озеленити і облагородити ділянку, забезпечуючи правильний і регулярний догляд за зеленими насадженнями.

Ви не готові витрачати великі гроші на систему автополиву – фахівці компанії «Landscape Technologies» («Ландшафтні технології») допоможуть Вам почати з малого! Замовте проект системи автополиву в нашій компанії, і ми запропонуємо професійну консультацію з питання виділення найбільш пріоритетних зон поливу. Коли найбільш відповідальні і трудомісткі ділянки Вашого ландшафту будуть поливатися автоматично, Ви можете прийняти рішення щодо подальшої добудови Вашої системи будь-якої складності і масштабності.

Проект системи автоматичного поливу с.Лісники, Київська обл.

 Проект системи автополиву рослин с.Лісники, Київська обл.

Якість є головним пріоритетом компанії «Landscape Technologies» («Ландшафтні технології»). Будь-які інженерно-технічні системи вимагають ретельного підходу фахівців на момент проектування. Якісне проектування та монтаж системи автополиву починається в розумінні особливостей її застосування.

Всі проекти в нашій компанії передбачають індивідуальний підхід. Кожна ділянка по-своєму унікальна, має свої особливості і конфігурації. При розробці наші фахівці враховують всі характеристики ділянки – відсутність/наявність певного джерела водопостачання, ландшафт, тип ґрунту, рослинність ділянки і найголовніше – особисті побажання Замовника. Ми пропонуємо обладнання тільки відомих і якісних брендів таких компаній-лідерів у галузі автополиву як «Rain Bird», «TORO», «Hunter» «Signature», «Irritrol», – забезпечуючи гарантію економічності, безперебійної та надійної роботи систем автополиву.

Послуги компанії «Landscape Technologies» («Ландшафтні технології») з проектування та монтажу систем автополиву в Києві:

  • Створення проектів систем автополиву будь-якої складності;
  • Продаж оригінального устаткування і допомога в підборі комплектуючих для систем автополиву провідних світових фірм «Rain Bird», «TORO», «Hunter» «Signature», «Irritrol»;
  • Монтаж систем автополиву;
  • Ремонт систем автополиву;
  • Автополив квітів та дерев
  • Обслуговування систем автополиву з укладенням договору на сервісне обслуговування (регулярне профілактичне обслуговування, поточний контроль і ремонт).

Фахівці компанії «Landscape Technologies» («Ландшафтні технології») пропонують Вам реалізацію як комплексних робіт з установки систем автополиву, так і окремі рішення. Замовте послугу, яка Вас зацікавила, і ми запропонуємо наш професіоналізм, помножений на якість обладнання за конкурентоспроможною ціною!