СТАТТІ

08.06.2015

Їстівне-неїстівне

«Іди за мною, і ти потрапиш у світ тотальної ілюзії», – співав актор Джонні Депп в екранізації популярної дитячої казки «Чарлі та Шоколадна фабрика» Роальда Даля. І якщо сад Вонки, оздоблений карамельними квітами, грибами зі збитих вершків і дерев з жувальних гумок – плід незвичайною фантазії, то ідея впровадження технологій використання їстівних культур в комбінації з неїстівними стала для багатьох західних ландшафтних компаній саме тим виграшним «золотим квитком», який так старанно шукали всі діти.

Фільм "Чарлі та шоколадна фабрика" Фільм "Чарлі та шоколадна фабрика"

Це все звучить інноваційно, але, тим не менше, ідея синергії їстівних і неїстівних культур при благоустрої територій сягає корінням в далеке минуле. Єгиптяни висаджували вздовж своїх садів зернові культури, що приносили їм ласий урожай. Жителі Вавилона насолоджувалися смаком екзотичних фруктів, сидячи на терасах своїх прославлених висячих садів. Епоха Ренесансу принесла ідею поділу: їстівні культури висаджували по один бік, неїстівні – по інший. Сучасні креативні ландшафтні дизайнери намагаються їх знову об'єднати в одне пейзажне звучання, і перед ними відкриваються воістину нові можливості.

«Зазвичай, якщо на угідді вирощуються їстівні культури, для них виділяється певна ділянка, город, наприклад. Ми дотримуємося думки, що це категорично неправильно. За допомогою інтеграції їстівних і неїстівних культур ми досягаємо ефекту динамічного «їстівного ландшафту» в цілому, який не просто радує око, подібно доглянутою грядочках, а вражає уяву», – говорить англійський ландшафтний дизайнер Клів Вест, добре відомий шанувальникам сучасного садівництва.

«Ключовий момент – як це все об'єднати? Хто завгодно може знайти і облагородити маленький наділ землі, посадивши пару рядів овочевих культур, а ось вдало поєднати ці самі культури таким чином, щоб вони перегукувалися з концепцією Вашого ландшафтного дизайну з функціональної та естетичної точки зору – завдання для справжніх експертів», – ділиться своєю ідеєю Клів Вест, який завжди творчо і не ординарно підходить до вирішення будь-якого простору.

Ось до чого ми ведемо

«Питання полягає в тому, як же правильно обіграти співіснування їстівного і неїстівного на Вашій ділянці», – коментує засновник «Landscape Technologies» Броварський Дмитро. «І люди з кожним днем проявляють талант в інтеграції подібного роду – створення вертикальних огорож допомогою кущів ожини, або, приміром, використовуючи артишок, листову капусту, салат в якості бордюрів. Шкода, що подібні експерименти ми бачимо нечасто. Проблема полягає не стільки у відсутності інтересу. Багато домовласники просто не здогадуються, що їстівні культури – це альтернатива. Вся суть справи зводиться до використання суто декоративних рослин, в той час як їстівні версії можуть виконувати ту ж функцію».

Що може бути виграшно

Овочева клумба Овочева клумба

Більшість культур, таких як м'ята і цибуля, відлякують своїм ароматом багатьох комах-шкідників. Уникаючи хімікатів, Ви можете використовувати їх в якості захисту інших рослин. Таким чином, не маючи можливості використовувати безпосередньо пестициди, деякі рослини стануть для Вас альтернативою для збереження екологічної стійкості та життєздатності ландшафту в цілому.

Безліч організацій вже впровадили подібні послуги з озеленення в бізнес. Такі аспекти, як використання в практиці «рідних» культур, консервація води, проникні доріжки, стали стандартами в роботі ландшафтного дизайнера. У той час, як робота зі «їстівним ландшафтом» є нішевою послугою.

Ще один факт «за»

Декоративний огород Декоративний огород

З плином останніх десятиліть люди все більше замислюються, яким чином була вирощена їх їжа, чи використовувалися добрива, генетична модифікація. Люди все більше прагнуть до екологічних стандартів. Дізнавшись про можливість вирощувати органічно чисті культури з декоративною метою, Ви обов'язково зацікавитесь таким проектом. Цей сільський шарм зараз дуже затребуваний на ринку послуг. Крім того, залучення власників в процес вирощування стане цікавою практикою.

Підсумуємо

Ваша основна мета – вдосконалений, більш динамічний ландшафт.

Ви втомилися від штучного дерну, незасаженних ділянок землі, рокаріїв. Вихід – облагородити земельний наділ за допомогою кущів полуниці, замість троянд віддайте перевагу в’юнким сортам томатів – інноваційному відкриттю в сфері садівництва.

Суть в тому, що включення їстівного в дизайн вашого ландшафту не повинно увазі нудний город на задвірках угіддя. Саме ці рослини повинні послужити ключовими елементами вашого ландшафтного проекту в цілому.

Серйозно обміркуйте всі можливості. Карамельне угіддя Вонка вже не здається ілюзією? Чому б і не спробувати ?! Давайте генерувати цікаві ідеї разом!

Їстівне-неїстівне