СТАТТІ

31.07.2017

Ландшафтний дизайн - робота для професіонала

Ландшафтний дизайн – відносно нове явище в Україні. Довгий час облаштування, наприклад, дачної ділянки передбачало хіба що розмітку під грядки, а про естетику і зручність мови навіть і не йшлося.

Але за останні два десятки років багато чого змінилося. Численна кількість українців втілила мрію жити у власному будинку, а та сама дача з картопляної плантації перетворилася в місце для відпочинку з рідними й друзями. Нова якість життя сформувала потребу в нових товарах і послугах, серед яких ландшафтний дизайн займає окреме місце. Спочатку люди просто не розуміли причини замовляти професійне проектування ландшафту своєї ділянки.

Частина землевласників вирішила впоратися з цим завданням самостійно. Одні методом проб і помилок домоглися потрібного результату. Інші ж і донині розбираються із наслідками аматорського підходу до цієї роботи. На щастя, з часом стало зрозуміло, що простіше і, головне, вигідніше замовити ландшафтний дизайн у фахівця, ніж робити його власноруч.

 

Розглянемо найпоширеніші аргументи за ландшафтний дизайн своїми руками

 На перший погляд вони незаперечні. Але на ділі все виявляється інакше:

  •  «Тільки я точно знаю, що мені потрібно». Дійсно, з цим не посперечаєшся. Але відмовляючись від співпраці з фахівцем, ви втрачаєте альтернативні варіанти, про які, можливо, навіть й не здогадуєтеся.
  • «У мене дуже маленька ділянка». Ландшафтний дизайн маленької ділянки вимагає такого ж підходу, як і облаштування парку. Досвід роботи та безліч професійних секретів дають можливість спроектувати і впорядкувати простір максимально зручно і привабливо.
  • "Це занадто дорого". А тут на шальках терезів опиняються вже інші пріоритети. Роки роботи своїми руками або кілька місяців очікування? Самостійний пошук підрядників і організація робіт або вже сформована команда професіоналів? Самостійна покупка і доставка витратних матеріалів, декору і рослин в роздрібних магазинах і садових центрах з ризиком отримати неякісний товар чи замовлення за оптовими цінами з урахуванням доставки? Самостійне проектування (з неодноразовим переробленням в 95% випадків) або оптимальний проект згідно з вимогами і бюджету? Загалом, вирішувати вам. Виходячи з досвіду, можемо сказати, що в підсумку співробітництво з нами набагато вигідніше і дешевше, ніж самостійне проектування і його реалізація.

Чому послуги професійного ландшафтного дизайнера об'єктивно вигідніше?

Почнемо з того, що ця робота вимагає глибоких знань ботаніки, архітектури, інженерії та правил проектування. Розробка дизайну передбачає вивчення кліматичних і гідрологічних характеристик місцевості, особливостей ґрунту, природного рельєфу та інших чинників. Втілений проект повинен гармонійно вписуватися в навколишнє середовище, бути зручним, економічно обґрунтованим, максимально функціональним і відповідати очікуванням замовника. Ландшафтний дизайнер враховує психологічні особливості клієнта, щоб проект не втратив своєї актуальності через роки після реалізації.

 

 svoimirukami

 ladshaftnyidizain

 

Переваги роботи з компанією Landscape Technologies

Наші фахівці проводять глибокий аналіз місцевості, становлять гідрологічні та інші карти, щоб запропонувати вам найбільш підходящі стилі і теми ландшафтного дизайну. Якщо ви вже знаєте, що саме хочете бачити, то ці дослідження допомагають нам визначити ймовірність і складність втілення ваших ідей;

  • Ми розробляємо і візуалізуємо детальний проект, щоб ви відразу ж оцінили концепцію і внесли правки майбутній дизайн своєї ділянки;
  • Пряма співпраця з оптовими постачальниками будівельних та інших матеріалів, свій інтернет-магазин садового інвентарю, декору, насіння і саджанців;
  • Власна спеціалізована техніка та команда професіоналів будівництва, інженерії, садівництва і інших напрямів. Ми не наймаємо підрядників;
  • Завершення практично всіх робіт в максимально стислі терміни і за лояльною ціною;
  • Розробка ландшафтного дизайну і проведення робіт по всій Україні;
  • Консультації та гарантійна підтримка після здачі об'єкта.

Звертайтеся за телефонами, вказаними на сайті, або заповнюйте форму зворотного зв'язку, щоб замовити розрахунок вартості ландшафтного дизайну і ландшафтних робіт в Україні або проконсультуватися з одним з наших фахівців. Дивитися наші роботи - тут.

Ландшафтний дизайн - робота для професіонала