СТАТТІ

26.02.2015

Основні принципи та правила обрізки плодових дерев

Обрізка дерев - один з найважливіших агротехнічних елементів. Правильне формування плодових дерев дозволяє значно збільшити їх врожайність і підтримувати сад в хорошому стані. Після обрізки значно зменшується кількість шкідників, знижується ймовірність хвороб рослини, згладжується періодичність плодоношення.

Чимало садівників-любителів вважають, що обрізку дерев досить проводити раз на 2-3 роки. Насправді ж, дерева набагато легше переносять щорічне видалення кількох гілок, в порівнянні з агресивною обрізкою з перервою в кілька років. Щорічна обрізка поліпшує загальний стан дерева та підвищує імунні властивості рослини за рахунок поліпшення світлопроникності гілок, що, в свою чергу також сильно позначається на якості плодів – збільшується їх розмір та поліпшується забарвлення.

«Landscape Technologies» («Ландшафтні Технології») пропонує Вам ряд статей по принципам і правилам правильної, дійсно професійної, обрізки дерев.

Основні принципи та правила обрізки плодових дерев

1. Кожне дерево вимагає індивідуального підходу, так само, як і різні види і сорти дерев потребують різної інтенсивності обрізки.

2. При обрізанні користуйтеся лише добре наточеним інструментом. Ні в якому разі не використовувати тупі секатори – при відрізанні вони сильно пошкодять кінці гілок.

3. Пізня зима є кращим часом для проведення обрізки дерев. Але це не означає що потрібно проводити обрізку при -20 ° С! Зазвичай обрізку починають проводити при температурі вище -8 ° С. Затягувати до літа також не варто. Бажано закінчити обрізку до квітня місяця. Зазвичай обрізку проводять з лютого по травень. Літню ж обрізку проводять лише для видалення зростаючих всередину крони гілок та усунення гілок-конкурентів.

4. Агресивна обрізка гілок молодих дерев значно уповільнює їх вступ у плодоношення. За раз рекомендується зрізати не більш третини гілок на дереві.

5. Для правильного формування крони дерева потрібно видаляти гілки-конкуренти. Іншими словами, якщо дві великі гілки претендують на роль верхівки, то від однієї з них потрібно позбутися.

Рисунок-схема обрезки плодовых деревьев

6. У деяких випадках краще спиляти одну велику гілку, ніж багато дрібних. Вирізаючи гілки необхідно заздалегідь подумати про їх заміну.

7. Якщо торік спостерігався слабкий приріст – слід провести більш агресивну обрізку. Ріст пагонів вважається слабким, якщо однорічний пагін подовжується менше ніж на 30 см, середнім при прирості пагонів на 30-70 см, а сильним - при подовженні на 70-100 см за рік.

8. При обрізанні гілок більше 1см в діаметрі, необхідно обробити «рану» спеціальною сумішшю. Олійні фарби використовувати вкрай не рекомендується.

9. При обрізанні потрібно видаляти гілки, що відходять від стовбура дерева, або «головної» гілки під гострим кутом.

10. Плодів на горизонтально розташованих гілках буде більше.

11. Обрізку треба проводити, зберігаючи форму гілок крони.

12. Агресивну обрізку (коли зрізають більше третини частини гілки) проводять з метою омолоджування старого дерева або куща або коли потрібно підвищити плодоношення на занедбаному дереві. При цьому пам'ятайте, що проводити таку обрізку краще в декілька етапів (за 2-3 роки), в іншому випадку можна загубити рослину.

13. Зрізані гілки після потрібно, в обов'язковому порядку, винести за межі саду і спалити, щоб уникнути розповсюдження всіляких шкідників.

14. Не потребують обрізки: лябурнум (його порізи погано затягуються), декоративні клени, ірга, багрянник, дерен квітучий, магнолії, півонія деревовидна і калина.

Основні принципи та правила обрізки плодових дерев