НОВИНИ

09.09.2014

«Landscape Technologies» - стала спонсором футбольної команди.

Стрімкий розвиток ринкових відносин послугував поштовхом до зародження та швидкого прогресу спортивного спонсорства, без якого сьогодні ми не можемо уявити функціонування та розвиток професійного та аматорського спорту. «В умовах сучасності спортивні команди як ніколи раніше потребують інноваційних засобів ведення конкурентної боротьби та додаткових джерел фінансування», – підкреслює засновник «Landscape Technologies» та футболіст зі стажем Дмитро Броварський.Дмитро Броварський - директор Landscape Technologies (Ландшафтні Технології) веде боротьбу за м'яч

Підтримка розвитку фізичної культури та спорту є одним із головних пріоритетів політики корпоративної соціальної відповідальності, що розробила наша компанія.

Напередодні сезону осінніх турнірів компанія «Landscape Technologies» знову вирішила виступити спонсором команди з мініфутболу «Niebla Azul», яка минулого року зайняла третє призове місце в основному етапі, граючи у першій лізі. Зараз команда приймає участь в турнірі з міні-футболу «UMBRO SEASON CUP 2014» під егідою Федерації Футзалу м. Києва.

 Підготовка перед футбольним матчем Команда Landscape Technologies

«До цього часу наша підшефна команда займала четверте місце в UMBRO SUMMER CUP», і це серед 100 команд – учасниць із Києва та області. Тоді ми програли лише один м’яч по пенальті! За нашими спостереженнями, прогрес та амбіції команди «Niebla Azul» співпадають із нашими власними. Ми впевнені, що наша співпраця принесе користь обом сторонам. Сподіваємось, завдяки нашій допомозі ця перспективна команда знову буде серед лідерів Ліги», – відзначив директор «Landscape Technologies» Дмитро Броварський.

Колектив «Landscape Technologies» бажає досягнення ще кращих результатів у новому сезоні. Ми дуже раді, що команда співпрацює з нами практично із самого початку діяльності. Сподіваємось, з плином часу наші відносини тільки зміцніють. Вітаємо усіх із відкриттям нового футбольного сезону в Україні і бажаємо незабутнього задоволення від гарної гри, хвилюючих моментів, яскравих емоцій, миті тріумфу – усього того, за що ми любимо спорт!


«Landscape Technologies» - стала спонсором футбольної команди.