НОВИНИ

03.08.2014

Компанія «TORO» в цьому році відсвяткувала своє сторіччя!

1

Більш ніж 2000 робітників, компаньйонів, ветеранів праці, бізнес партнерів та інших цінних гостей зібралися в головному офісі компанії «TORO» з нагоди святкування сторічного ювілею фірми. Історія компанії бере початок  у 1914 році – тоді, 10 липня було засновано компанію «Тоrо Motor Company» - маленьке підприємство, яке займалося виготовленням тракторних двигунів для свого першого клієнта «Bull Tractor Company». Першим президентом компанії став Дж. Клаппер

Мине більше 10 років, і у 1925 році компанія представить свій перший спринклер - «Sea Serpent», спеціально розроблений для гольф-площадок, та ручну косарку під назвою «Silver Flash». З плином ще 10 років , в 1935 році, компанія презентує ще одну косарку для домовласників «HomeLawn», а ще через 2 роки світ побачить перша професійна 76-дюймова (1,93 м) газонокосарка, що ознаменує для компанії справжній революційний прорив.

1918

Сьогодні «TORO»  володіє більш ніж 250 зареєстрованими патентами та поставляє свою продукцію до 121 країни світу. Число співробітників компанії перевищує 5000 чоловік по всьому світу, а товарообіг складає більше 2 мільярдів доларів США. З 1988 року компанія входить до списку 500 найбільших міжнародних компаній (Fortune 500), а з 1998 року стає одним з членів клубу «Keystone», жертвуючи щорічно більше 2% своїх внутрішніх доходів некомерційним організаціям.

191319201924

На святкуванні сторічного ювілею компанії Марк Дейтон, губернатор штату Мінессота був доволі лаконічним у своєму звертанні до дирекції компанії, вручаючи  іменну табличку голові правління Майку Хофману, але між тим, його слова звучали на кшталт хвалебної оди: «Мені випала велика честь оголосити початок  нової ери компанії  «TORO» у  штаті Мінессота. Це  насправді велична компанія, і ми безмежно пишаємось… Висловлюємо  Вам велику вдячність за Ваше рішення знову  працювати в Блумінгтоні, штаті Мінессота».

«Під час святкування нашого сторічного ювілею нам надзвичайно приємно знаходитись  в оточенні людей, які зіграли найважливішу роль  в успішності компанії, - сказав голова правління «TORO», генеральний директор Майк Хофман. Нам випала велика честь – мати таких талановитих робітників по всьому світу і просто людей, що вірою та  правдою слугують підприємству  протягом його сторічного існування. Особливі слова вдячності нашим компаньйонам та партнерам по бізнесу, котрі працюють щодня, не покладаючи рук, обслуговуючи наших клієнтів і працюючи на благо компанії, тим самим допомагаючи втілити у  «промислове життя» всі наші зусилля. Найщиріші  слова вдячності губернатору та меру – дякуємо, що  знайшли час та приєдналися до святкування ювілею нашої компанії».

«Частина менталітету фірми «TORO»,– продовжив Майк Хофман,– в постійній готовності  простягнути руку допомоги клієнтам, розробляючи високоякісну продукцію наряду зі зміцненням ринку збуту за рахунок пропозиції надійних  інноваційних  рішень. Не думаю, що  засновник компанії міг навіть  уявити сто років тому, що «TORO» зможе стати однією  із 1000 найуспішніших компаній Сполучених  Штатів Америки, більш  того, що компанія стане поважним громадянином штату Мінессота, чиї капіталовкладення у  процвітання останнього  просто неоціненні».

Прим. Ред.: варто зазначити, що  перші акції компанії «TORO» у 1929 році  продавали по 1,40$ за акцію.

В якості  допоміжних  площин  для організації святкування сторічного ювілею  «TORO» відкрила новий бізнес-центр на базі головного офісу в Блумінгтоні – триповерхове  крило додає ще 22860 м2 до  вже існуючої території площиною 121920 м2. Інвестиції в будівельні роботи  оцінюються більш  ніж у  $25 мільйонів доларів США.

Це останнє з розширень  компанії за останні декілька років, але саме до нього віднеслися  з особливою пошаною та  увагою, оскільки дирекція компанії надала  перевагу саме Блумінгтону, як місту, котре асоціюється з ростом компанії «TORO», відмовившись  від  аналогічних  пропозицій у сусідніх штатах.

Протягом останнього року  перед сторічним ювілеєм  чисельні  філіали компанії, що функціонують по всьому світу, зосередили  бізнес-політику на програмах  благочинності, простягаючи руку допомоги  суспільству, чиїми громадянами є співробітники  компанії. Один із пунктів ініціативної  програми «100 добрих вчинків» – висадка дерев у кожному місті по всьому світу, де є філіал компанії. Також особливої уваги заслуговує  програма виділення  грантів на честь сторічного ювілею компанії (Centennial Legacy Grant Program) некомерційним організаціям,чиє прагнення – зробити навколишнє середовище прекраснішим, турбуючись про його збереження та озеленення все більших територій.

За мотивами  статті Toro Celebrates 100th Year-Opens New $25M Addition

Компанія «TORO» в цьому році відсвяткувала своє сторіччя!