ПРО КОМПАНІЮ

КОЛЕКТИВ «LANDSCAPE TECHNOLOGIES» – ОРІЄНТАЦІЯ НА КРЕАТИВНІСТЬ, ПРОФЕСІОНАЛІЗМ, ДИНАМІЧНІСТЬ І ПЕРСПЕКТИВУ!

Мета створення нашої компанії – тотальна переорієнтація споживача на нові стандарти в області ландшафтного дизайну.

Ми дійсно любимо те, чим займаємося: нам подобатися робити проекти, малювати плани, садити дерева і сіяти газон, працювати на присадибних і комерційних ділянках, створювати неймовірні ландшафтні композиції і ділитися досвідом. Це захоплення, яке з часом стало нашою професією.

Ми щиро цінуємо кожного співробітника і впевнені, що успіх компанії полягає не лише в професіоналізмі наших кадрів, але і в правильній стратегії управлінської діяльності, заснованої на довірчих відносинах та доброзичливості.

МІСІЯ КОМПАНІЇ

«Landscape Technologies» («Ландшафтні Технології») – це група професіоналів, наділених достатньою енергією для нескінченного творчого пошуку. Зелений – наш улюблений колір і тому ми хочемо «розфарбувати» зеленим весь світ.

ПРО РОБОТУ

Колектив «Landscape Technologies» вважає, що для створення успішного проекту необхідні три складові: неординарний професіоналізм і талант, використання тільки сучасних технологій при реалізації проектів та ефективний менеджмент.

Ми намагаємося вивести співпрацю з нашими клієнтами на рівень взаємодовіри і поваги. Наш успіх безпосередньо залежить від командного підходу і повного розуміння потреб замовника. Ми віримо, що чим щиріші відносини з клієнтом, тим успішніше буде наш спільний проект.

Наша кінцева мета – надання дизайнерських послуг, реалізація проекту та догляд за Вашою ділянкою на максимально якісному рівні. Підсумком нашої з Вами співпраці стане створення ландшафту, що відрізняється сучасним дизайном і використанням абсолютно нових на сучасному ринку ландшафтних послуг технологій. З Вами будуть співпрацювати талановиті люди, що черпають натхнення у своїй роботі. Більше того, ландшафтний дизайн давно перестав бути для нас роботою – тепер це наше життя!

ПРО КОМАНДУ